All for Joomla All for Webmasters

Taz Bilişim Turizm İnşaat Emlak ve Ticaret Ltd. Şti.

Gerek iş ahlakımız olarak ,gerek çalışma şeklimiz olarak gerek ise ileriye dönük yatırım planlamaları olarak büyük işler başarmayı hedeflemekteyiz.. Bünyemizde bulunan markalar,bayiiliklerini almış olduğumuz markalar kendi sektörlerinin lokomotifi durumundadır.Bizlerde sahibi olduğumuz markalara uygun kurumsallık çabasındayız. Kendi belirlediğimiz çizgimiz ile Müşterilerimize en iyiyi sunmak çabasındayız. Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz....

Misyonumuz

  • Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak,
  • Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak;
  • Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak,
  • Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak,
  • Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında durmak,
  • İnsana odaklı çalışmayı temel almak,
  • Tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak,
  • Konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmayı ilke edinmek,
  • Yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak...

Bünyesinde bulunan tüm bileşen markalar ile  TAZ BİLİŞİM, kurulduğu ilk günden beri oluşturduğu ilk'leri sunma , öncü olma ve liderlik etme özelliklerini başarı ile geliştirmeye devam edecektir...

Vizyonumuz

Değişimleri öngören dinamik yapısıyla TAZ BİLİŞİM;

Bulunduğu Sektörlerde liderlik , öncülük ve yaratıcılık vizyonuna sahiptir.Ülkemize duyduğumuz güvenle uygulamakta olduğumuz odaklanma ve değişimi yönlendirebilme stratejisi bu vizyonun bir parçasıdır.

Şirketimiz;
Yatırımları ile ülke ekonomisinin lider katılımcılarından biri olmayı , büyüme ve karlılık potansiyelleri ile daha fazla katma değer yaratmayı  ekonomik büyümenin yanı sıra kurumsal vatandaşlık kültürünü geliştirerek sosyal gelişime katkıda bulunmayı ve örnek bir şirket olarak sektörüne öncülük etmeyi vizyon edinmiştir.

Etik Kurallarımız

TAZ BİLİŞİM çalışanları, sürekli müşterilerinin menfaatlerini korumalı, bunu yaparken eş zamanlı olarak ürün / kampanya tanıtım ve evrak işlemlerinin her aşamasında herkese adil davranacaktır.
TAZ BİLİŞİM çalışanları, her türlü tanıtım ve duyuru da müşteriye doğru ve gerçek bilgiyi verecektir.
TAZ BİLİŞİM çalışanları, müşteriye yanıltıcı bilgi veremez.
TAZ BİLİŞİM çalışanları, dil, din, ırk fark etmeksizin herkese eşit davranırlar.
TAZ BİLİŞİM çalışanları, hiçbir şekilde rakipleri ve rakiplerinin yaptığı faaliyetler ile ilgili yanlış ve yanıltıcı açıklamalarda bulunamaz.
TAZ BİLİŞİM çalışanları, şirkete ait tüm ürün satışı ve evrak prosedürlerini tam ve doğru bir şekilde bilmek zorundadır. Yapılan yanlış, eksik anlatım, tanıtım ve işlem karşılığında karşılaşacak her türlü hukuksal cezai işlemlerden bilgiyi veren ve işlem yapan çalışan sorumludur.
TAZ BİLİŞİM çalışanları, şirkete ait tüm ürünlerle ilgili tam, doğru ve gerçek bilgiye sahip olmalıdır. Verilen yanlış veya eksik bilgilerden kaynaklı yaşanacak her türlü hukuksal cezai işlemlerden bilgiyi veren ve işlem yapan çalışan sorumludur.
TAZ BİLİŞİM çalışanları, şirketçe belirlenmiş ve tebliğ edilmiş tüm şirket kural ve yönetmeliklerine kayıtsız şartsız uymak zorundadır.

KURUMSAL İSTATİSTİKLER

Ocak 2014 > Haziran 2016

1200+

GÜVENLİK KAMERASI

24000M+

KABLO AĞI

350 TB +

HARD DİSC [SSD + HDD]

7/24

SAAT KESİNTİSİZ KAYIT

E-BÜLTEN

Güncel gelişmeler ve kampanyalar ile ilgili bildirim almak ister misiniz?
E-posta adresinizi iletişimde kalın.

TOP